25.-26. mai

Den årlige bil, båt & fritidsmesse 2024. 

Her fylles Pollen, kanalplassen og arealene rundt opp med ett bredt spekter av utstillere.

KL.16

Gratis dødseskole m/Alex Noddeland

KL.17

Oppvarming & prøvehopp

KL.18

Pollen dødsere & rookies show

Døds Diving World Tour Arendal 

30-40 dødsere fra hele verden.

Vinneren får GOLDEN TICKET

til VM i Oslo i August.

KL. 14.00 I POLLEN

28.-29. JUNI

POWERBOATS! TUSENVIS AV HESTEKREFTER OG MASSE LEKKER DESIGN! 

På langbryggen kl.18-22 hver onsdag i juli

3/7

Dj Ferdinand

10/7

Dj Ferdinand

17/7

Dj Ferdinand

24/7

DJ ST. EINAR

kanalplassen

4/7

La magien begynne!»

Et fortryllende familieshow m/Jan Larséno

KL.15

11/7

Magiskmoro.no presenterer:

«Gaveshow i Arendal by»

Kl 15

20/75

bARNE STREET

Et fortryllende familieshow m/Jan Larséno

kl.15

01/8

bARNE STREET

kl.15

4/7
Police & Thieves
5/7
Erlend Gunstveit
11/7
Elvis Tribute med Bård Rannekleiv Band
12/7
Pink Floyd Tribute med Delicate Diamonds
18/7
Glenn Lyse & Johnny Sandåker
19/7
Teigen Show med En dags pause

24-25/5

BARbaRocka Festival

5/6

Hjemme alene fest

19/6-13/7

SOMMERSHOW:
The Maurstads
(Ons-Lør)

17/8

Hyllest til Jahn Teigen (Teigen-band)

16. – 21. Juli

Et spekter av arrangement i løpet av festival-uka for både deltakarane på festivalen, og for lokalbefolkninga. 

Det er over 170 ulike arrangement, med dans, musikk,  håndverksang og sang.

8/7

Show fra Vitensenteret

22/7

ansiktsmaling

19/6

Northern Belle

26/6

Dag Erik Oksvold

3/7

Karl Seglem

10/7

Hannah Brøyn Skuggevik

15/7

Norleik – Agderkveld

23/8

Hyllest til Lillebjørn Nilsen, Egil Ødegård

28/8

Fadnes

28/8

Fadnes

24. – 27. Juli

brvge // Torine // Kamelen // I LIKE TO SLEEP // Helge Lien Trio feat. Tore Brunborg // Sol Heilo // Rockebandet Ændal // Ravi // Chris Holsten // Veslemøy Narvesen // Solveig // Slettahjell Quartet // Valentinerne // Dance With A Stranger // Violet Road // Little North feat. Oscar Andreas Haug // Aarset + Storløkken + Kleive

kl. 12-15
1/7
Håkon Christensen
5/7
Herdis Brekkemoen & Roger Arntzen
7/7
Egil Ødegård m/Ronnie
8/7
Hannah Skuggevik
12/7
Håkon Christensen
14/7
Tomas F band
15/7
Hanna & Maria’s Twangaroo
19/7
Rebekka Lundstrøm m/Simen Bendixen & Geir Emanuelsen
21/7
Major Laudals orkester
22/7
STARKERS (VIDAR HUSHOVD OG SIMEN SVANEVIK BENDIXEN)
26/7
Herdis Brekkemoen & Roger Arntzen
28/7
Desmond & Petter spiller karibisk
29/7
Canal Street m/parade

VM I OFFSHORE KLASSE 3D & 3B //EM I KLASSE 3C, 3J & 3X // NM I AQUABIKE

gratis inngang // båtrace // gratis aktivitet // program for hele familien

ÅPNINGSTIDER

SENTRUM

FRA 26.JUNI – 18 AUGUST:

Mandag – Fredag

Kl.10-18

Lørdag

Kl.10-16

HANDELDAG
Torsdag 22/06 KL. 10 – 21

TALL SHIPS RACES
3. – 6. August
KL.10-18
alti arendal

FRA 26.JUNI – 18 AUGUST:

Mandag – Fredag

Kl.9-20

Lørdag

Kl.9-18